[Banner Image]

Vítám vás na mé osobní internetovské stránce.
Konečně se podařilo najít chvilku času, ve kterém byla vytvořena tato stránka. Dovoluji si v ní představit svoji osobu a své profesionální i soukromé aktivity. Kromě svého zaměstnání obchodníka se volných chvílích věnuji přípravě a fungování internetovské platformy nazvané ČEŠTÍ EXPERTI. Poloprofesionální mou zálibou jest výroba audiovizuálních děl. Potřebujete-li natočit dokumentaci na video včetně přehrání (např z Hi8 na VHS), sestříhání, otitulkování, vložení efektů, vytisknout fotografie z videa, nahrát zvuk, vyrobit z nahrávky zvukové CD, reklamní spoty, výukové programy, montážní videonávody, ukázkové záběry vašeho zboží, nabízených realit atd., neváhejte mne oslovit jakýmkoliv způsobem.

[Dividing Line Image]

Stránky českých expertů

Na internetovské adrese http://www.experts.cz najdete popis projektu i jeho jednotlivé funkční části.

Smyslem rozsáhlé soukromé iniciativy je sjednocení všech osob (fyzických i právnických), které mají zvláštní oprávnění ke své činnosti. Jedná se především o soudní znalce a odhadce, znalecké ústavy, tlumočníky, certifikované a zkušební ústavy apod. Sjednocení mám v tomto případě na mysli komunikativního charakteru prostřednictvím internetu. Tímto způsobem může být několik desítek tisíc expertů, které v naší republice jsou, v permanentním vzájemném kontaktu nejen mezi sebou, ale i se svými (i zahraničními) klienty, stejně jako s představiteli svých občanských sdružení. Nejedná se v tomto případě o zveřejnění prostého seznamu osob za účelem získání příjmu z této činnosti. Účelem je pozvednout úroveň práce českých expertů ve spojení s možnostmi internetu.

[Dividing Line Image]

Profil autorů

Autory celého projektu je moje maličkost, spolu s uznávaným odborníkem na informační technologie v regionu, ing.Michaelem Stanovským . S jeho pomocí se snažím o téměř nemožné, oslovit, přesvědčit a zapojit do projektu EXPERTS několik tisíc lidí. Veškerou práci se snažíme dělat ve dne a ve volném čase. Hnacím motorem nás obou je osobní zápal do podle našeho názoru užitečné věci. V současné hektické době, kdy člověk neví co má dělat dřív, zda sledovat události ve společnosti, či shánět prostředky na zvyšující se poplatky, je to práce velice obtížná, ale uspokojující.

Kontaktní informace

Byli bychom velice rádi, kdyby se k našemu snažení přidalo ještě několik podobných nadšenců, kteří by se podíleli na rozjezdu našeho záměru. Pokud tedy máte chuť a zájem spolupracovat, můžete se nám ozvat. Nabízíme spolupráci všem jednotlivcům i firmám, kteří mohou pro české experty cokoliv udělat, nebo jim nabídnout radu, službu či informaci k jejich práci. K dispozici vám bude naše technika, znalosti i kontakty. Nebojte se mi ozvat, nejlépe e-mailem.

 • Telefon + FAX :  040 6535332      E-mail
   adresa:  info@experts.cz
 • 0602 412989   0601 248768      Poštovní
   adresa  Pardubice
 • info@experts.cz


  Webmaster: jos.hal@worldonline.cz

  Copyright © 1998  Pepa

  Zpět na stránky ČESKÝCH EXPERTŮ  ZPĚT NA STRÁNKY ČESKÝCH EXPERTŮ

  CzCom - Internet Service Provider Naposledy aktualizováno 02.11.2002 14:51
  email na WEB administrátora

  email na realizační tým projektu ČEŠTÍ EXPERT
  Jméno: 
  Odesilatel: 

  Text